کتب و جزوات / جزوه تکنولوژی قند

اخیرا طراحی سوالات کنکور کارشناسی ارشد بیشتر در جهت آزمودن بنیه علمی داوطلبان می باشد تا موارد یادگرفته شده به صورت موقت توسط داوطلبان. جهت هم راستا شدن داوطلبان با این هدف طراحان سوالات کنکور، مهم ترین پارامتر زمان کافی جهت متخصص شدن در دروس مورد نظر است.

اما در این میان راه میان بری نیز وجود دارد که داوطلبان در مدت زمان کوتاه تر و با بازدهی بالاتری می توانند خود را برای پاسخگوئی به سوالات کنکور ارشد آماده سازند، که آن درس خواندن هدفمند می باشد. مفهوم درس خواندن به صورت هدفمند این است که فقط منابع و سرفصل هایی که مورد نظر طراحان سوال است را مطالعه نمود.

ghand

در درسنامه پیش سعی شده با بررسی و گردآوری مطالبی که در سال های اخیر مورد نظر طراحان سوال بوده، مطالعه داوطلبان محترم را هدفمند و آنها را جهت پاسخگوئی به سوالات آزمون های ورودی مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد در کنکورهای سراسری، آزاد و وزارت بهداشت در درس تکنولوژی قند آماده نماید.

امید است مطالب این درسنامه مورد استفاده و مفید واقع گردد. به هر حال عنایت صاحب نظران در رفع کاستی های احتمالی درسنامه، موجب سپاس بی کران خواهد بود.

این جزوه با استفاده از بیش از ۵۰ منبع در این زمینه تهیه شده و موسسه فودایران این تضمین را به داوطلبان می دهد که حداقل ۹۰ درصد سوالات آزمون از این جزوه طرح می شود.

قیمت این جزوه به علاوه هزینه پست آن ۲۴۰۰۰ تومان می باشد.

برای خرید این جزوه می توانید مبلغ فوق را به یکی از حساب های زیر به نام خانم کبری خادمی واریز نموده و سپس با موسسه تماس گرفته و آدرس و کدپستی خود را اعلام نمایید تا جزوه فوق برای شما ارسال گردد