۱۱۰ متن علوم و صنایع غذایی

به جرأت مي توان گفت كه درس زبان تخصصي صنايع غذايي يكي از عوامل موفقيت دانشجويان و داوطلبان صنايع غذايي در آزمون ارشد است.

اما در چند سال اخير مشاهده شده كه براي درس زبان تخصصي از كتاب هاي موجود در بازار كتاب سوال طرح نمي شود. يا بهتر بگوييم منبع مشخصي براي سوالات اين درس وجود ندارد.

در همين راستا گروه مولفين foodiran در چند سال اخير اقدام به تحقيقي گسترده زده و منابع اصلي سوالات اين درس را كه شامل صدها منبع بين المللي است را بصورت چكيده در كتابي تحت عنوان “۱۱۰ متن علوم و صنايع غذايي” منتشر نموده. اين كتاب ۱۶۰ صفحه اي شامل ۱۱۰ متن مختلف در زمينه صنايع غذايي است. اين كتاب در پاييز سال ۸۹ به چاپ رسيده و در كنكور كارشناسي ارشد زبان تخصصي ۲ متن از ۳ متني كه به عنوان درك مطلب ارائه مي شود از اين كتاب طرح شده بود. البته در سال هاي ۸۷، ۸۸ و ۸۹ در طراحي سوالات زبان تخصصي از اين كتاب استفاده شده.

بنابراين اين منبع را مي توان تنها منبع درس زبان تخصصي به شمار آورد.

اين كتاب را مهندس سجاد عبدي همراه با ۴ نفر از مولفان موسسه تاليف كرده اند و تعداد ۵۴ منبع اصلي در انتهاي كتاب جهت مطالعه بيشتر آورده شده.

مزيت ديگر اين كتاب جامعيت لغوي و به روز بودن مطالب آن است.

قيمت: ۴۵۰۰ تومان

قيمت + هزينه ارسال= ۹۰۰۰ تومان

نحوه تهيه:

براي تهيه كتاب مذكور می توانید هزینه كتاب و ارسال آن را به حساب ۰۳۲۸۷۹۳۳۷۰۰۰۲ یا شماره کارت همین حساب به شماره ۶۰۳۷۹۹۱۳۱۴۹۳۳۸۹۰  به نام خانم كبري خادمي واريز نموده، سپس با موسسه تماس گرفته و آدرس و كدپستي خود را اعلام نماييد و كتاب به آدرس شما ارسال مي شود و حداكثر ۴۸ ساعت بعد كتاب  را از طريق پست پيشتاز دریافت مي نمایید.

تهران: ۰۲۱۴۴۴۱۷۱۳۰

همچنین می توانید نسخه pdf این کتاب را به قیمت ۴۵۰۰ تومان از لینک زیر دریافت کنید

-