دوره های آموزشی و آزمون های آزمایشی / دوره های تضمینی آمادگی کارشناسی ارشد مهندسی علوم و صنایع غذایی
 دوره های آموزشی و آزمون های آزمایشی / دوره های تضمینی آمادگی کارشناسی ارشد مهندسی علوم و صنایع غذایی

دوره های تضمینی آمادگی کارشناسی ارشد مهندسی علوم و صنایع غذایی

موسسه مطالعات صنایع غذایی (FOODIRAN) در ادامه برنامه ها و فعالیت های چندساله خود در زمینه منابع کارشناسی ارشد و دکتری صنایع غذایی، جهت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ با همکاری آموزشگاه کاشانه در اقصی‌نقاط ایران اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد صنایع غذایی نموده.

در چندسال اخیر استقبال خوبی از جزوات و کتب موسسه به عمل آمده (برای دانلود ۵ صفحه اول جزوات می‌توانید به سایت موسسه مراجعه کنید). اما اعتقاد بر آن است که، تنها محتوای خوب جزوات و منابع علمی نمی‌تواند راه کار مناسبی برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد صنایع غذایی باشد. اینکه داوطلبان در محیطی باشند تا با رقبا و دوستان و اساتید خارج از محیط دانشگاه برخورد و تعامل داشته باشند می تواند در زمینه بهبود نگرش آنها برای رسیدن به هدف مشترک که قبولی در آزمون کارشناسی ارشد صنایع غذایی است، مفید و تعیین کننده باشد. از این رو موسسه FOODIRAN در یک سال اخیر با برنامه ریزی مدون برای برگزاری دوره هایی که ضمن مختصر بودن و استفاده از منابع گوناگون، بتواند پاسخگوی نیازهای اساسی داوطلبان باشد، کوشش نموده تا محیطی علمی، پرانگیزه، و سرشار از انرژی را برای داوطلبان فراهم آورد.

کلاس های موثر، جزوات دقیق و آزمون های مدون شرط لازم برای قبولی در آزمون است، اما کافی نیست. همراهی، تلاش و انگیزه داوطلبان شرط اصلی برای نیل به هدف مشترک یعنی “قبولی در آزمون کارشناسی ارشد علوم و صنایع غذایی” است.

سرپرستی این دوره ها زیرنظر مهندس سجاد عبدی مولف پرفروش‌ترین کتاب های آزمون‌های صنایع غذایی در مقاطع مختلف کار دانی، کارشناسی و ارشد صنایع غذایی است. مدت این دوره ها ۹۰ روز است که از روز شنبه ۲۲ /۷/۹۱ آغاز و تا روز جمعه ۲۲ دی ماه ۹۱ ادامه می یابد

ردیف

درس

ضریب

تعداد ساعات

شهریه (تومان)

۱

ریاضی

۲

۴۰

۱۵۰۰۰۰

۲

زبان عمومی

۲

۲۰

۱۱۵۰۰۰

۳

زبان تخصصی (صنایع غذایی)

۲

۲۰

۱۱۵۰۰۰

۴

شیمی مواد غذایی

۲

۳۰

۱۲۵۰۰۰

۵

میکروبیولوژی موادغذایی

۲

۳۰

۱۳۰۰۰۰

۶

اصول نگهداری مواد غذایی

۴

۱۸

۹۰۰۰۰

۷

تکنولوژی کنسرو و کمپوت

۴

۱۶

۸۰۰۰۰

۸

تکنولوژی غلات

۴

۲۰

۱۰۰۰۰۰

۹

تکنولوژی لبنیات

۴

۲۰

۱۰۰۰۰۰

۱۰

تکنولوژی قند

۴

۱۸

۹۰۰۰۰

۱۱

تکنولوژی روغن

۴

۱۸

۹۰۰۰۰

۱۲

اصول طراحی و اصول مهندسی صنایع غذایی

۲

۳۸

۲۱۰۰۰۰

جمع

۱۲ درس

 

۲۸۸ ساعت

۱۳۹۵۰۰۰

داوطلبانی که تمامی دروس را ثبت نام کنند، جزوات کلیه درس های تخصصی را بصورت رایگان دریافت می‌کنند.

کلاس های فوق در شهر شیراز و تهران برگزار می‌گردد.

ظرفیت کلاس ها در هر شهر ۴۰ نفر می باشد.

روش ثبت نام: ثبت نام کلاس های موسسه بصورت تلفنی صورت می گیرد و نیازی به مراجعه داوطلبان نیست. جزوات داوطلبان هم از طریق پست به آدرس‌شان ارسال می‌شود.

داوطلبان گرامی جهت ثبت نام در این دوره ها بایستی قبل از تکمیل ظرفیت کلاس ها نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند. که برای ثبت نام اولیه لازم است داوطلبان حداقل ۲۰% شهریه را به موسسه پرداخت نمایند. سپس با موسسه تماس گرفته و نام خود را به همراه شماره ملی ثبت می نمایند و در زمان شروع کلاس ها (ابتدای شهریور)، یک قطعه عکس و یک کپی از شناسنامه خود را به همراه رسید واریز شهریه به موسسه تحویل می دهند.

۸۰% باقیمانده باید طی یک یا دو فقره چک تا تاریخ ۲۹ آبان ماه پرداخت شود

داوطلبانی که بصورت بین یک یا دو درس را ثبت نام می نمایند بایستی کل شهریه هر درس را یکجا پرداخت نمایند.

این دوره ها چرا و چگونه تضمینی است؟

کتاب ها و جزوات فودایران در چندسال اخیر از منابع کنکور بوده اند بطوریکه در درس زبان تخصصی در پنج سال اخیر دقیقا از متون کتاب “۱۱۰ متن علوم و صنایع غذایی” استفاده شده.

کتاب “۱۹ سال کنکور ارشد علوم و صنایع غذایی” این موسسه، تنها منبعی است که کلیه سوالات و پاسخ های آزمون های سال ۱۳۷۰ تا سال اخیر را دارا می‌باشد.

در تدوین جزوات این موسسه از تمامی منابع آزمون کارشناسی ارشد که شامل جزوات اساتید طراح سوال، کتب و مقالات فارسی و لاتین می باشد استفاده گردیده و این گواهی است بر ادعای این موسسه که کامل‌ترین جزوات کشور را ارائه می‌دهد.

اما تلاش داوطلبان برای تضمین قبولی، بسیار تعیین کننده‌تر از برنامه‌های موسسه خواهد بود. بدین ترتیب موسسه فودایران تضمین می نماید که “اگر داوطلب در ۸ مرحله آزمون آزمایشی این موسسه به ۵۱% سوالات پاسخ دهد و در آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش نتواند رتبه لازم برای پذیرش در یکی از دانشگاه های پذیرنده را کسب نماید، تمامی هزینه های مذکور به استثنای هزینه جزوات که مبلغ ۱۸۰۰۰۰ تومان می‌باشد به داوطلب بازگردانده می شود”.

برای اطلاع بیشتر درباره آزمون ها به منوی “هشت مرحله آزمون کارشناسی ارشد” مراجعه نمایید.

تلفن موسسه: ۰۲۱۴۴۴۱۷۱۳۰ و ۰۲۱۸۸۷۳۰۱۵۰

آدرس: تهران- سهروردی شمالی- پایین تر از آپادانا، خ فیروزه- پلاک۱۶- واحد ۳

شماره حساب: ۰۳۲۸۷۹۳۳۷۰۰۰۲

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۳۱۴۹۳۳۸۹۰

بانک ملی به نام خانم کبری خادمی

برای پرداخت اینترنتی هزینه های مذکور روی لینک زیر کلیک کنید.

برچسب ها :